Posted on Vložiť komentár

Online tlač ako reálna alternatíva domácej tlače pre študentov

Ako to funguje?

Náš systém online tlače je veľmi jednoduchý na používanie – na našej webstránke www.printo.sk kliknete na odkaz o online tlači, alebo použijete tento odkaz: http://www.printo.sk/module/tlacdoc/sk/. Následne buď vložíte odkaz na súbor, ktorý chcete tlačiť, alebo súbor samotný (1) a špecifikujete požiadavky na tlač – farbu tlače (2), formát (3), jedno/obojstranná tlač (4), prípadne počet strán na list (5). Okrem toho zadávate, či si želáte dokument po vytlačení zviazať do hrebeňovej väzby (6) a v neposlednom rade označíte, či ste študent a počíta sa Vám študentská zľava (7). Ak máte ohľadom tlače nejaké špeciálne požiadavky, je tam takisto priestor pre poznámku.

Kedy si môžem dokumenty vyzdvihnúť?

Online objednávky sa snažíme vybavovať čo najskôr, resp. do ďalšieho pracovného dňa. Akonáhle bude objednávka spracovaná, zákazník dostane potvrdzujúci e-mail. Do poznámky k objednávke je tiež možné uviesť konkrétny želaný čas vyzdvihnutia, resp. urgenciu, v tomto prípade sa snažíme objednávku uprednostniť pred ostatnými.

Prečo je to výhodné?

V prvom rade, samozrejme, šetríte čas – nie je potrebné si doniesť dokumenty k nám do predajne, resp. použiť USB kľúč, nie je potrebné stáť v rade k samoobslužnému počítaču a čakať, kým sa Vám dokumenty vytlačia. Jednoducho poviete svoje meno a objednávku Vám odovzdáme spracovanú podľa Vašich predstáv, stačí už len zaplatiť.

Objednávky je takisto možné zadávať kedykoľvek, nie len počas otváracích hodín.

Aké formáty dokumentov je vhodné posielať?

Na tlač prijmeme prakticky akýkoľvek formát dokumentu, či už text, tabuľky, prezentácie, alebo obrázky. AVŠAK ideálny formát Vášho dokumentu je PDF. O tom, prečo je práve .pdf najvhodnejšie, sa môžete dočítať v našom druhom článku, kde je  podrobné vysvetlenie.

Posted on Vložiť komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *