O nás

logo-toner
“Používaním našich renovovaných tonerov dávate prácu ľuďom na Slovensku a ste ohľaduplný voči životnému prostrediu, keďže všetky opotrebované komponenty odovzdávame k ďalšej recyklácii.”Marek Matu – konateľ

História spoločnosti

Naša spoločnosť bola založená roku 2009 ako franchise partner spoločnosti LAMDA – MODRA, spol. s r.o., ktorá patrila k lídrom výroby renovovaných tonerov a atramentových náplní na Slovensku, v Česku (LAMDAPRINT CZ) a Rakúsku (before LAMDA PRINTWARE, now Montares Handel). V roku 2011 došlo k ukončeniu franchise kontraktu a následne aj k zmene názvu na PRINTO. Náš tím teda disponuje viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti spotrebných materiálov pre tlač a tlačových riešení, sme totiž jediný legitímny nástupca skupiny LAMDA v SR.

Printo v súčasnosti

V súčasnosti ponúkame komplexné tlačové riešenia pre kancelárie, priemysel aj domácnosti, ktoré zahŕňajú analýzu aktuálneho stavu, potrieb a požiadaviek na tlač, návrhu riešenia až po jeho realizáciu a následný záručný aj pozáručný servis.

Sme autorizovaným servisným partnerom spoločnosti KYOCERA.

Taktiež ponúkame prenájom tlačových zariadení so službou komplexnej materiálno-servisnej podpory. Máme kamennú predajňu v Košiciach. Prevádzkujeme internetový obchod www.toner-atrament.sk. Spolupracujeme s viacerými renovátormi a predajcami spotrebných materiálov s pôsobením v celej SR.

Renovované tonery sú vyrábané na Slovensku z komponentov neobsahujúcich nepovolené hodnoty nebezpečných látok podľa pravidiel európskeho spoločenstva, označované ako REACH Compliance, pod naším dohľadom. Pri renovácii sú používané nové a už použité časti tonerov, pričom opotrebované časti sú vždy vymenené, teda nie je len dosypaný prach. Tonery sú pri výrobe testované a osadené čipmi, ktoré zabezpečujú úplnú funkčnosť v tlačiarni. Tonery sú plombované, balené v ochranných PET airbagoch, aby nedošlo k ich poškodeniu prepravou a manipuláciou. Krabice sú uzatvorené a obsahujú trhaciu plombu, ktorá zaručuje, že produkt vo vnútri ide k Vám priamo z výroby, nie je teda prebaľovaný ako v posledných rokoch je často na našom trhu zvykom (efekt mačky vo vreci).